Praline Pecans
Regular price $20.00
Unit price per
This sugar candy is made from pecans and sugar syrup. Our fresh Praline Pecans are hard to resist, and they are delicious!
The price listed is sold in 1-pound increments or more.
Unit price per
This sugar candy is made from pecans and sugar syrup. Our fresh Praline Pecans are hard to resist, and they are delicious!
The price listed is sold in 1-pound increments or more.
Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.
By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.